Fotograf ślubny Nowa Sól

www.fototyija.plFotograf ślubny Nowa Sól

Czy to ostatnia prosta na drodze przygotowań do wesela? A może to dopiero zaczynacie? :) Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Nowej Soli, to jesteś w dobrym miejscu :). Nazywam się Maciej Chytrowski i zajmuję się fotografią ślubną także w Nowej Soli i okolicach. Zdjęcia ślubne w moim wykonaniu są naturalne i szczere. Nie jestem reżyserem kina akcji ;). Zależy mi na tym, aby złapać emocje i utrwalać chwile, które po latach przywrócą Wasze wspomnienia. Jeśli takiego fotografa szukacie i to podejście Ci odpowiada, to zapraszam dalej.

Fotograf ślubny Nowa Sól- na co zwracać uwagę

Trudne zadanie przed wami, bo wybór odpowiedniego fotografa ślubnego jest ważny. Zdjęcia ślubne, bez wątpienia są najtrwalszą pamiątką z dnia ślubu i szkoda by było, gdyby były słabej jakości. Jest wiele aspektów, które możecie wziąć pod uwagę.

Foto Ty i Ja fotograf z okolic Nowej Soli

Po pierwsze wybieraj spośród profesjonalnych fotografów ślubnych, którzy nie muszą przejechać całej Polski, aby dotrzeć do Nowej Soli - to obniża ryzyko, że fotograf nie dotrze na czas. Prawdopodobnie unikniecie także konieczności organizowania noclegu dla fotografa

Doświadczenie

Doświadczenie w fotografii ślubnej jest bardzo ważne. Okazja na wykonanie zdjęć, z niektórych momentów w dniu ślubu jest tylko jedna i nie ma szans na powtórkę, dlatego zapytajcie wybranego fotografa, o to jak radzi sobie w trudnych sytuacjach i jakie jest jego doświadczenie w branży.

Spotkanie nawet on-line

Spotkajcie się z wybranym fotografem i porozmawiajcie o szczegółach współpracy. Koniecznie zobaczcie także albumy ślubne. Jeśli nie wiesz jak ocenić jakość albumów ślubnych, to tutaj możesz o tym przeczytać "Albumy ślubne - jak odróżnić jakość od bylejakości”

Portlofio

Zobaczcie więcej zdjęć ślubnych niż tylko te w portfolio. Zwróćcie uwagę czy portfolio zawiera także ujęcia z ceremonii zaślubin. Jeśli w galerii znajdują się jedynie zdjęcia plenerowe, to poproście o dostęp do większych galerii.

Opinie fotografii ślubnej

Przeczytajcie opinie o fotografie ślubnym, którego wstępnie wybraliście i sprawdź czy są aktualne.
 

Fotograf ślubny Nowa Sól

Zdarza się, że zaręczone pary decydują o wyborze fotografa ślubnego na podstawie ilości zdjęć i ceny w ofercie. Tym sposobem można otrzymać dużo zdjęć, ale niskiej jakości. Pomyślcie, jaką wartość mają dla Was zdjęcia ze ślubu i wesela. Zastanówcie się jaka ma być estetyka zdjęć i czy zależy Wam na efekcie WOW, czy po prostu zwykłe zdjęcia Wam wystarczą. Jeśli podobają się Wam naturalne, reportażowe zdjęcia ślubne i chcecie aby reportaż był prawdziwy i dynamiczny - taki jak często bywają wesela, to zapraszam do mojej oferty ślubnej. Zobaczcie moją galerię najlepszych zdjęć ślubnych z 2019 roku, zajrzyj do mnie na FB i IG, gdzie znajdziesz wiele różnych zdjęć ślubnych.

Fotografia ślubna w dobrej cenie...

Fotograf ślubny Nowa Sól- ile to kosztuje

“Szukamy fotografa ślubnego w Nowej Soli. Ile to kosztuje?” Takie pytanie zadaje każda zaręczona para w trakcie planowania ślubu i wesela. Moja oferta fotografii ślubnej jest przygotowana w oparciu o najczęściej zamawiane usługi przez przyszłe Pary Młode. W ofercie znajduje się reportaż ślubny, sesja narzeczeńska, plener ślubny oraz dodatki, takie jak albumy i wydruki. Napisz do mnie wiadomość z terminem oraz miejscem ślubu, a ja szybko wyślę Ci szczegółowy cennik. Jeśli jesteś na tej stronie dlatego, że szukasz fotografa na wesele w Nowej Soli, to możesz liczyć na to, że dokonałeś dobrego wyboru;-)

Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego wesela, a ja szybko wyślę Ci cennik.

Skontaktuj się z nami

Fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, sesje zdjęciowe, zdjęcia rodzinne, chrzest, I komunia Św. Najczęściej fotografuję w województwie wielkopolskim (okolice Poznania, Krotoszyna , Ostrów Wlkp, Kalisz, Środa Wlkp, Jarocin, Leszno, Piła, Kościan, Chodzież, Kostrzyn, Gniezno, Kępno, Rawicz, Gostyń), w lubuskiem (okolice Gorzów Wlkp, Słubice, Międzyrzecz, Żagań, Żary, Świebodzin, Nowa Sól, Zielona Góra), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zgorzelec, Oleśnica, Oława, Lubin, Świdnica, Bolesławiec, Kłodzko) oraz na Opolszczyźnie, czy Łódzkiem, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź, Katowice,Toruń, Bydgoszcz, Kraków i Gdańsk. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie moją ofertę.
SESJA ŚLUBNA W LESIE / SESJA ŚLUBNA W GÓRACH / SESJA NARZECZEŃSKA /SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM / SESJA ZDJĘCIOWA /  JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA / ORGANIZACJA WESELA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA /  SESJA KOMUNIJNA / SESJA NA CHRZEST
Zapraszam...
Copyright ©2022 Fototyija.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Pomoc & Wsparcie