Fotograf ślubny Wrocław

www.fototyija.pl

Szukacie fotografa ślubnego we Wrocławiu i okolic?

 Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu :).

Cześć! Nazywam się Maciej Chytrowski i jestem fotografem ślubnym dla Was. Jeśli szukacie fotografa ślubnego z Wrocławia, to świetnie trafiliście. Zdjęcia ślubne w moim wykonaniu mają charakter reportażowy i są naturalne oraz dynamiczne. Jeśli oczekujesz, że Twoje zdjęcia ze ślubu będą pełne emocji, a fotograf nie będzie ciągle Was ustawiał i mówił co macie robić, to zapraszam do dalszego czytania i oglądania.

ABC poszukiwań fotografa ślubnego Wrocław

Fotografia ślubna Wrocław

Spis treści:

  • Czym się kierować wybierając fotografa ślubnego
  • Jak pracuję w trakcie reportażu ślubnego
  • Zdjęcia ślubne we Wrocławiu - gdzie udać się na sesję ślubną
  • Fotografia ślubna Wrocław - ile kosztuje
  • Oferta fotografii ślubnej Wrocław

Fotografia ślubna Wrocław - czym się kierować?

Wybór właściwego fotografa na wesele nie jest łatwy. To na co warto zwrócić uwagę, to na pewno portfolio oraz całe reportaże lokalnych fotografów ślubnych z Wrocławia i okolic. Sprawdź także opinie na temat wybranego fotografa - ile ich jest i czy są pozytywne. Przeglądaj oferty profesjonalnych fotografów, a nie tych, którzy fotografią zajmują się z doskoku. Może się okazać, że będziesz czekać na zdjęcia miesiącami. Zobacz czy fotograf oferuje foto-albumy i odbitki. Foto-albumy to najtrwalsza pamiątka z dnia ślubu i dobrze będzie jeśli zostanie wykonana od razu po ślubie, bo gdy odłożycie tą kwestię na później, to album ślubny nigdy nie powstanie. Jeśli moje zdjęcia się Wam podobają, to zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą :)

Zdjęcia ślubne we Wrocławiu

We Wrocłąwiu i okolicach jest wiele miejsc na wykonanie sesji ślubnej. Jeśli jesteście związani z Wrocławiem i chcecie aby na waszych zdjęciach od razu można było rozpoznać lokalizację, to wrocławska Hala Ludowa, mosty Wrocławia, Stare miasto Wrocławia lub Muzeum Narodowe idealnie się nadają. Można tam wykonać nieszablonowe ujęcia z architekturą Wrocławia w tle.

Fotograf ślubny Wrocław - ile kosztuje

“Chcemy sprawdzić jakie są ceny fotografów ślubnych we Wrocławiu”. To dobry kierunek dla Par, które planują wesele i zastanawiają się jaki budżet przeznaczyć na fotografa ślubnego. Mój cennik znajdzieszmna stronie lub po wypełnieniu formularza kontaktowego

Fotograf ślubny Wrocław - jak pracuję

Fotograf ślubny Wrocław, chcesz wiedzieć jak pracuje? W trakcie fotografowania ślubów kieruję się kilkoma zasadami, które przybliżają mnie do celu, czyli naturalnych, dynamicznych i pełnych emocji zdjęć ślubnych.
Oto one:
  • Fotografuję dyskretnie - nie jestem jednym z tych fotografów ślubnych, którzy są w centrum uwagi. Zależy mi na tym, aby cała uwaga była skoncentrowana na nowożeńcach, a ja koncentruję się na fotografowaniu wydarzeń w sposób naturalny, bez reżyserowania.
  • Jestem blisko wydarzeń - dzięki temu, że fotografuję z bliska, to zdjęcia są dynamiczne i pełne emocji. W konsekwencji oglądający zdjęcia w albumie mają wrażenie, jakby byli w środku wydarzeń.
  • Stale obserwuję - ciekawe rzeczy dzieją się cały czas. Interakcje i relacje między ludźmi są dla mnie bardzo ważnym elementem, który chcę uwiecznić na fotografiach ślubnych. Niektóre z nich trwają kilka lub kilkanaście sekund, dlatego stale obserwuję co dzieje się w dniu ślubu.
  • Stawiam na spontaniczność ujęć - nawet w przypadku zdjęć pozowanych nie mam gotowego planu na zdjęcia. Staram się improwizować i wzbudzić w sobie proces twórczy, dzięki któremu powstają spontaniczne ujęcia. Spontaniczne zdjęcia ślubne, to takie, na których wyglądacie jakby przyłapani, a sytuacja jest naturalna lub sprawia takie wrażenie ;)
Fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, sesje zdjęciowe, zdjęcia rodzinne, chrzest, I komunia Św. Najczęściej fotografuję w województwie wielkopolskim (okolice Poznania, Krotoszyna , Ostrów Wlkp, Kalisz, Środa Wlkp, Jarocin, Leszno, Piła, Kościan, Chodzież, Kostrzyn, Gniezno, Kępno, Rawicz, Gostyń), w lubuskiem (okolice Gorzów Wlkp, Słubice, Międzyrzecz, Żagań, Żary, Świebodzin, Nowa Sól, Zielona Góra), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zgorzelec, Oleśnica, Oława, Lubin, Świdnica, Bolesławiec, Kłodzko) oraz na Opolszczyźnie, czy Łódzkiem, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź, Katowice,Toruń, Bydgoszcz, Kraków i Gdańsk. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie moją ofertę.
SESJA ŚLUBNA W LESIE / SESJA ŚLUBNA W GÓRACH / SESJA NARZECZEŃSKA /SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM / SESJA ZDJĘCIOWA /  JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA / ORGANIZACJA WESELA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA /  SESJA KOMUNIJNA / SESJA NA CHRZEST
Zapraszam...
Copyright ©2022 Fototyija.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Pomoc & Wsparcie