Fotograf ślubny Krotoszyn

www.fototyija.plFoto Ty i Ja Maciej Chytrowski

Trafiliście na tą stronę, bo szukacie fotografa ślubnego w Krotoszynie? Jeśli tak, to jesteście na właściwej stronie. :) Nazywam się Maciej Chytrowski i jestem fotografem. Zajmuję się fotografią ślubną i reportażową, wykonuję sesje ślubne w plenerze oraz sesje narzeczeńskie. Tworzę naturalne i szczere zdjęcia ślubne, pełne uśmiechów i spontanicznych momentów, bez sztucznego pozowania. Jeśli interesuje Was oferta fotografa ślubnego, który pracuje dyskretnie i zależy Ci na prawdziwym reportażu, to czytaj dalej :)

Fotograf na ślub w Krotoszynie

Dla fotografa ślubnego Krotoszyn jest wdzięcznym terenem do pracy, nie tylko jeśli chodzi o samo miejsce Waszej niepowtarzalnej uroczystości. Także w przypadku miejsc miasto i jej okolica nie ma sobie nic do zarzucenia, dostarczając doskonałe plenery w przyrodzie jak również i architekturze, a także oferując niezwykle eleganckie przestrzenie do organizacji wesela, czego doskonałym przykładem może być Pałac w Dobrzycy. Nie jest to koniec wspaniałych miejsc w Krotoszynie, a w każdym z nich dobry fotograf ślubny uwieczni magię chwil podkreślając indywidualny charakter Waszej ceremonii i wszystkich związanych z nią wydarzeń.

Sprawdź portfolio fotografa

Na co zwrócić uwagę wybierając fotografa na ślub w Krotoszynie

Przede wszystkim, zdjęcia muszą Ci się podobać. Jeśli przeglądniesz portfolio i znajdują się tam kadry, które przyciągają Twoją uwagę, to dobry znak. Przeglądnij także ślubne historie na blogu, które zawierają większą ilość zdjęć, aby mieć pewność, że więcej zdjęć z wesela będzie udanych. Jeśli fotograf nie udostępnia większej ilości zdjęć ze ślubów, to poproś go o dostęp do galerii.

Opinie byłych klientów

Przeczytaj opinie byłych klientów wybranego fotografa. Jeśli Fotograf ślubny ma mało opinii lub są bardzo stare, to warto się zastanowić czemu tak jest. Sprawdź opinie w Google i na Facebooku.

Spotkanie z fotografem

Jeśli do tej pory wszystko Ci odpowiada, to umów się na spotkanie z fotografem. Dobrze jest przedyskutować temat współpracy, rozmawiając w cztery oczy. Wasza współpraca z fotografem ślubnym będzie trwała najdłużej z wszystkich usługodawców, dlatego warto wybrać osobę, z którą będziecie się dobrze dogadywać.

Jak naleźć fotografa ślubnego w Krotoszynie

Możliwości poszukiwań fotografa ślubnego jest wiele. Najczęściej poszukiwania odbywają się w mediach społecznościowych. Przeglądając codzienne aktualności z pewnością wyświetlają Ci się posty z fotografami ślubnymi z okolic. W tym także Ci, którzy fotografują w Krotoszynie. Dobrą opcją jest także szukanie po hashtagach “#fotografślubny” lub “#fotografślubnyKrotoszyn”. Sprawdzonym sposobem jest także Google, który z pewnością wyświetli wiele podpowiedzi gdy wpiszesz “fotograf ślubny Krotoszyn”

Sesja ślubna Krotoszyn i okolice

Czy zależy Ci na sesji zdjęciowej w innym dniu niż wesele? W okolicy Krotoszyna jest wiele interesujących miejsc na sesję ślubną. Mam na myśli miejsca, które można odwiedzić nie tracąc połowy dnia na dojazd. W ciągu niecałej godziny można dojechać w kilka miejsc, które mogą Cię zainteresować: pałac i park w Smolicach, pałac i plaża w Antoninie, lotnisko Ostrów Wlkp., Park Koźmin Wlkp.,jezioro w Kobylej Górze, czy Stawy Milickie oraz  wiele innych lokalizacji. Napisz do mnie na jakich zdjęciach ślubnych Ci zależy, a ja postaram się coś zaproponować.
Fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, sesje zdjęciowe, zdjęcia rodzinne, chrzest, I komunia Św. Najczęściej fotografuję w województwie wielkopolskim (okolice Poznania, Krotoszyna , Ostrów Wlkp, Kalisz, Środa Wlkp, Jarocin, Leszno, Piła, Kościan, Chodzież, Kostrzyn, Gniezno, Kępno, Rawicz, Gostyń), w lubuskiem (okolice Gorzów Wlkp, Słubice, Międzyrzecz, Żagań, Żary, Świebodzin, Nowa Sól, Zielona Góra), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zgorzelec, Oleśnica, Oława, Lubin, Świdnica, Bolesławiec, Kłodzko) oraz na Opolszczyźnie, czy Łódzkiem, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź, Katowice,Toruń, Bydgoszcz, Kraków i Gdańsk. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie moją ofertę.
SESJA ŚLUBNA W LESIE / SESJA ŚLUBNA W GÓRACH / SESJA NARZECZEŃSKA /SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM / SESJA ZDJĘCIOWA /  JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA / ORGANIZACJA WESELA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA /  SESJA KOMUNIJNA / SESJA NA CHRZEST
Zapraszam...
Copyright ©2022 Fototyija.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Pomoc & Wsparcie