Rekomendacje

Zapoznaj się z opiniami a może to przybliży Cię do wyboru...

Moje podejście...
www.fototyija.pl

Moim celem jest profesjonalne udokumentowanie Twojej uroczystości w sposób, który będzie dla Ciebie łatwy, zrelaksowany, przyjemny... Będzie pamiątka na lata

www.fototyija.pl

To połączenie naszego doświadczenia w fotografii artystycznej i sztuce daje nam oko do kreatywnego uwiecznienia Waszego ślubu…

www.fototyija.pl

…ale to nasza miłość, wrażliwość do ludzi popycha nas do uchwycenia historii relacji w Twoim życiu.

Trochę emocjonalnie, trochę redakcyjnie, ale szczerze.


 1. Dla nas Twoja fotografia składa się z 2 części - jedna strona powinna mieć mocny element opowiadania historii, to opowieść o Twoich 2 ścieżkach spotykających się na ceremonii, wszystkie wielkie momenty, krajobraz, drobne szczegóły - które składają się na Twój dzień czuł się dla ciebie i ludzi wokół ciebie.
 2. Druga część to uchwycenie was razem jako pary. W wyjątkowych lokalizacjach, tworząc dla Ciebie nowoczesne, kreatywne i autentyczne fotografie.
 3. Nowa historia.

Proste, ale pięknie wykonane ręcznie…
Fotoalbumy

 • Oprawiane ręczne w szlachetnych materiałach. Nasze albumy powstają przez lokalnego introligatora z dużym doświadczeniem i precyzją.
 • Wybieramy matowe, satynowe papiery artystyczne, które naprawdę zasługują na swoje miejsce w naszych ręcznie robionych książkach. Są wybierane tak, aby służyły przez całe życie i mają zrównoważone pochodzenie.
 • Okładki albumów są dostępne w wykończeniu z szerokiej gamy materiałów ( aksamitu, "lnu" czy wegańskiej ekoskóry) prezentowanych w wielu kolorach. 


Oprawa

 • Nasza ręczna oprawa z wysokiej jakości materiałów umożliwia, że albumy otwierają się na płasko z prawie niewidocznym zagięciem, dzięki czemu możemy zaprezentować swoje najlepsze zdjęcia na dwóch stronach (tzw. rozkładówka).
 • Każdy album jest niepowtarzalny i wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegóły. Co jest dla nas bardzo ważne.
 • Używamy atramentów wysokiej jakości na bazie pigmentów, dzięki czemu zatrzymujemy jakość naszj czcionki, która nie odbarwi się z pod upływem czasu.


Jakość i styl

 • Do montażu naszych książek używa się nieżółknącego kleju archiwalnego. Jakość pozostaje taka sama jak przy pierwszym otwarciu.


Praca ze mną.

Foto Ty i Ja Maciej Chytrowski

 • Od wstępnego zapytania do otrzymania końcowych zdjęć, zapewniam dostosowane mojego doświadczenia do potrzeb każdego z naszych klientów ( indywidualne podejście )
 • Moim celem jest robienie dla Ciebie fotografii, które są ponadczasowe i godne pamiątki.
 • Razem możemy stworzyć oś czasu i plan, abyś mógł się zrelaksować i cieszyć ślubem, jednocześnie tworząc zdjęcia dla Ciebie.
 • Możesz oczekiwać od nas przemyślanej jakości projektu w każdym aspekcie - w tym dostawy i prezentacji Twoich ostatecznych zdjęć.
Fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, sesje zdjęciowe, zdjęcia rodzinne, chrzest, I komunia Św. Najczęściej fotografuję w województwie wielkopolskim (okolice Poznania, Krotoszyna , Ostrów Wlkp, Kalisz, Środa Wlkp, Jarocin, Leszno, Piła, Kościan, Chodzież, Kostrzyn, Gniezno, Kępno, Rawicz, Gostyń), w lubuskiem (okolice Gorzów Wlkp, Słubice, Międzyrzecz, Żagań, Żary, Świebodzin, Nowa Sól, Zielona Góra), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zgorzelec, Oleśnica, Oława, Lubin, Świdnica, Bolesławiec, Kłodzko) oraz na Opolszczyźnie, czy Łódzkiem, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź, Katowice,Toruń, Bydgoszcz, Kraków i Gdańsk. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie moją ofertę.
SESJA ŚLUBNA W LESIE / SESJA ŚLUBNA W GÓRACH / SESJA NARZECZEŃSKA /SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM / SESJA ZDJĘCIOWA /  JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA / ORGANIZACJA WESELA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA /  SESJA KOMUNIJNA / SESJA NA CHRZEST
Zapraszam...
Copyright ©2022 Fototyija.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Pomoc & Wsparcie