Fotograf ślubny Międzyrzecz

www.fototyija.plFoto Ty i Ja fotograf ślubny Międzyrzecz

Ostatnia prosta na drodze weselnych przygotowań? A może to dopiero początek? :) Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Międzyrzeczu, to jesteś na dobrej stronie :). Nazywam się Maciej Chytrowski i fotografuję śluby w okolicach Międzyrzecza. Zdjęcia ślubne, które robię są naturalne i opowiadają autentyczne historie zakochanych par. Nie reżyseruję scen w dniu zaślubin. Chcę łapać emocje i utrwalać obrazy, które po latach przywrócą Wasze wspomnienia. W trakcie plenerów ślubnych szukam dynamicznych ujęć i szczerych uśmiechów :) Jeśli takie podejście do fotografii ślubnej Ci odpowiada, to zapraszam dalej.

Fotograf ślubny Miedzyrzecz- jak wybrać

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub jest z całą pewnością trudny. Ale jest kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę. Po pierwsze wybieraj spośród profesjonalnych fotografów ślubnych w Międzyrzeczu.
 
Doświadczenie w fotografii ślubnej jest niezwykle ważne. Szansa na sfotografowanie niektórych wydarzeń w dniu ślubu jest tylko jedna i powtórek nie będzie. Mam dla Ciebie kilka wskazówek, jak podejść do wyboru fotografa ślubnego

Opinie

Odwiedź media społecznościowe i przeczytaj opinie na temat fotografa, którego macie na oku. To ważne, aby sprawdzić jak przebiegała współpraca z innymi parami.

Portfolio

Sprawdź więcej zdjęć niż tylko te w portfolio. Jeśli nie możesz ich znaleźć na stronie fotografa, to poproś o dostęp do obszerniejszych galerii z reportaży ślubnych.

Dobry kontakt
Porozmawiaj z fotografem o Twoich oczekiwaniach. Najlepiej w trakcie spotkania face to face lub wideokonferencji jeśli dzieli Was duża odległość. To Ważne, aby dobrze rozumieć się ze swoim fotografem ślubnym.

Zobacz albumy ślubne na żywo

Jeśli mieszkasz blisko wybranego fotografa, to koniecznie zobacz albumy pokazowe, które powstały w oparciu o zdjęcia z całych ślubów i wesel. Najlepiej będzie jeśli zobaczysz kilka gotowych materiałów. Uczciwy fotograf ślubny zaprezentuje Ci przynajmniej kilka gotowych reportaży ślubnych.

portfolio

Fotografia ślubna Międzyrzecz- przegląd reportaży

Poniżej możesz zobaczyć wybrane reportaże, oraz sesje ślubne. Wybierz jedną z poniższych galerii, aby zobaczyć więcej zdjęć. Zobacz także moją galerię sesji narzeczeńskich. Gdy fotografuję pary młode lub narzeczonych, to koncertuję się na emocjach. Zależy mi, aby zdjęcia były naturalne i dynamiczne. Możesz to zaobserwować w moim portfolio.

Fotografia ślubna Międzyrzecz - stawiaj na jakość

Gdy zaręczone pary, które szukają fotografa i decydują o wyborze jedynie na podstawie ilości zdjęć i ceny w ofercie, może to skutkować tym, że otrzymają dużo zdjęć, ale niskiej jakości. Określ, jaką mają wartość dla Ciebie zdjęcia ze ślubu i jak mają wyglądać, jaka estetyka Ci najbardziej odpowiada i jakich zdjęć się spodziewacie - czy chcecie mieć efekt WOW, czy zwykłe zdjęcia Wam wystarczą. Jeśli podobają Ci się naturalne, reportażowe zdjęcia ślubne i chcesz aby były dynamiczne, szczere i bez zbędnego ustawiania i reżyserowania, to zapraszam do mojej oferty ślubnej. Koniecznie także zobacz moją galerię najlepszych zdjęć ślubnych z 2019 roku. Zajrzyj do mnie na FB i IG, gdzie znajdziesz wiele różnych zdjęć. Jeśli interesują Cię albumy ślubne, to po zapoznaniu się z ofertą napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapraszam Cię serdecznie :)

Fotografia ślubna Międzyrzecz - ile to kosztuje

“Fotograf ślubny Międzyrzecz poszukiwany. Z jakim kosztem musimy się liczyć?” Takie pytanie zadają sobie wszystkie zaręczone pary w trakcie planowania ślubu i wesela. Moja oferta jest przygotowana w oparciu o najczęściej wybierane usługi przez zaręczone pary i zawiera 4 pakiety, które pokrywają większość potrzeb, a jeśli czegoś w nich wg Ciebie brakuje, to do dyspozycji są opcje dodatkowe. Napisz do mnie wiadomość z terminem i miejscem ślubu, a otrzymasz szczegółowy cennik. Jeśli ta strona Ci się wyświetliła dlatego, że szukasz fotografa na wesele w Międzyrzeczu, to przejrzyj  opis pakietów poniżej w zakładce pobierz ofertę ślubną.

Pobierz Plik:

(oferta pakiety.pdf)

Fotograf ślubny Foto Ty i Ja

Top 18 fotografów ślubnych w Międzyrzeczu

Przeszukując Internet z nadzieją na znalezienie najlepszego fotografa ślubnego w Międzyrzeczu, możesz się natknąć na rankingi w stylu “Top 18 fotografów ślubnych Miedzyrzecza i okolice”, ale czy znajdziesz tam najlepszych fotografów ze swojego regionu? Jak zapewne dobrze wiesz, są to rankingi sponsorowane i możesz się trochę rozczarować tym co znajdziesz w ich portfolio lub ich podejściem do klientów. Nie znajdziesz w Internecie portalu, który wskaże Ci najlepszego fotografa ślubnego w Międzyrzeczu. Jesteście zdani na siebie i na Waszą intuicję ;) Pamiętaj o moich wskazówkach, które udzieliłem Ci powyżej w sekcji “Fotograf ślubny Międzyrzecz - jak wybrać”
Fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, sesje zdjęciowe, zdjęcia rodzinne, chrzest, I komunia Św. Najczęściej fotografuję w województwie wielkopolskim (okolice Poznania, Krotoszyna , Ostrów Wlkp, Kalisz, Środa Wlkp, Jarocin, Leszno, Piła, Kościan, Chodzież, Kostrzyn, Gniezno, Kępno, Rawicz, Gostyń), w lubuskiem (okolice Gorzów Wlkp, Słubice, Międzyrzecz, Żagań, Żary, Świebodzin, Nowa Sól, Zielona Góra), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zgorzelec, Oleśnica, Oława, Lubin, Świdnica, Bolesławiec, Kłodzko) oraz na Opolszczyźnie, czy Łódzkiem, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź, Katowice,Toruń, Bydgoszcz, Kraków i Gdańsk. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie moją ofertę.
SESJA ŚLUBNA W LESIE / SESJA ŚLUBNA W GÓRACH / SESJA NARZECZEŃSKA /SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM / SESJA ZDJĘCIOWA /  JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA / ORGANIZACJA WESELA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA /  SESJA KOMUNIJNA / SESJA NA CHRZEST
Zapraszam...
Copyright ©2022 Fototyija.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Pomoc & Wsparcie